Pioneer - Kontroler DDJ-T1

Nowe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 354 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 354 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 88,50 zł.


3 540,00 zł

Perfekcyjna integracja oprogramowania dla DJ-ów TRAKTOR i funkcjonalności urządzeń Pioneer.

DDJ-T1 oferuje ten sam rozkład i funkcjonalność, co nasz profesjonalny sprzęt dla DJ-ów, umożliwiając użytkownikowi odtwarzanie muzyki z komputera za pośrednictwem dedykowanej edycji programu TRAKTOR DDJ-T1 (w zestawie).

Użytkownicy DDJ-T1 edycji 1.2.8 mogą bezpłatnie zaktualizować oprogramowanie do wersji DDJ-T1 2.0.1 (lipiec 2011).

Konfiguracja typu Plug and Play przez USB i przestrzeń na komputer pod urządzeniem dzięki czemu ekran komputera znajduje się idealnie przed użytkownikiem sprawiają, DDJ-T1 idealnie nadaje się dla domowych i mobilnych DJ-ów.

Rozkład przyciskó i pokręteł to już wypróbowana i przetestowana funkcjonalność Pioneer, zapewniając doskonałą obsługę. Obszar efektów dokładnie odzwierciedla menu ekranowe oprogramowania, zapewniając łatwość obsługi.

115 mm tarcza jog, 4-kanałowa kontrola odtwarzaczy (z przyciskiem master/sync służącym do dopasowania prędkości i tempa ścieżek), 6 efektów i możliwość nagrywania umożliwiają wykorzystanie w pełni potencjału oprogramowania bez dodatkowych kosztów. Pozostałe właściwości obejmują edytowanie pętli i funkcji kwantyzacyjnych.

Zoptymalizowany obwód audio w obszarze głónego wyjścia, który zapożyczono z innych urządzenie profesjonalnaych Pioneer dla DJ-ów, zapewnia wysoką jakość dźwięku, która znokautowała konkurencję w trakcie testów odsłuchowych. W połączeniu ze zoptymalizowaną charakterystyką audio zoptymalizowaną do oprogramowania TRAKTOR, gwarantuje doskonałą jakość przekazu.

Wszystkie przyciski są fabrycznie przyporządkowane do funkcji oprogramowania, a kontroler może zostać podłączony do komputera przez kabel USB, co oznacza, że jest to prawdziwy system typu “Plug and Play”. DDJ-T1 może rónież być zasilany za pośrednictwem gniazda USB komputera.

Uwaga: przedstawiony tutaj ekran komputera służy tylko celom demonstracyjnym.

Więcej informacji na: http://www.pioneer.pl/pl/products/44/1992/34209/DDJ-T1/specs.html

 

Napisz recenzję

Pioneer - Kontroler DDJ-T1

Pioneer - Kontroler DDJ-T1

Napisz recenzję

Podobne produkty