Firmę DE DE tworzą ludzie z prawie 10-letnim doświadczeniem w sprzedaży i dystrybucji instrumentów muzycznych. Dla nas instrumenty to nie tylko biznes ale również pasja.
Z powodzeniem zajmujemy się importem i dystrybucją instrumentów i akcesoriów muzycznych, które cieszą się dużym uznaniem wśród wielu muzyków. Nasze produkty Verona Violin, MasterPercussion, Wilkinson, Tonny Parts, DixieLand można znaleźć w wielu dobrych sklepach muzycznych w Polsce.

Dzięki znajomości branży, bazujemy na sprawdzonych i najlepszych produktach czołowych, światowych marek w tym także produktów polskich.

Dysponujemy doświadczoną kadrą oraz grupą konsultantów. Współpracujemy z wieloma topowymi muzykami grającymi z czołówką polskiej jak i zagranicznej estrady. Pracownicy naszej firmy wciąż zdobywają nową wiedzę i umiejętności. Wiemy co sprzedajemy, dlatego mogą Państwo nam zaufać.

Zapraszamy do współpracy Klientów detalicznych, hurtowych oraz instytucje.

Zdajemy sobie sprawę, że Nasi zadowoleni Klienci to "ambasadorzy" naszego sklepu, dlatego dokładamy wszelkich starań by każdy Nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany. Stali Klienci wiedzą, że współpraca z nami to coś więcej niż interesy.